KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746567
nr 1374 6567
1800-tal, kopia efter Olof Arenius. Porträtt av Axel Wrede Sparre ag Sundby (1708-1772). Ej signerad. Olja på duk, 60x43 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:14:01
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr